Žaludeční nevolnosti

Žaludeční nevolnost je dosti častý jev, který je většinou spojován s vysokým obsahem toxinů v játrech. Existují ale i další příčiny, např. infekce, otrava jídlem, stavy psychického vypětí atd.

Běžnou příčinou nevolnosti je tzv. ranní nevolnost v období těhotenství. Jedná se pravděpodobně o zaplavení jater hormony, jejichž hladina se během těhotenství zvedá.

Jednou z nejlépe fungujících metod jak odstranit ranní nevolnost je aplikace kávového klystýru, která může být prováděna 1-2x denně. V mnoha případech ji stačí aplikovat 1 týden a nevolnost zmizí. Aplikace delší dobu rozhodně také není na škodu. V každém případě je vhodné doplňovat střevní probiotika.

Další příčiny nevolnosti již nejsou tak běžné. Např. nádor či jiná překážka ve střevním traktu nebo parazitická infekce. Protiparazitické protokoly nabízíme v našem eshopu.

Dále pak ušní infekce, která může být sotva patrná a vleklá a většinou ji doprovází malátnost a závratě.

Nedostatečné trávení, přejídání se, konzumace málo výživných potravin v kombinaci se znečištěnými potravinami také způsobují nevolnost. Rovněž stavy velkého psychického vypětí, bolesti, žlučníkový záchvat, mořská nemoc, cesta dopravními prostředky a pár dalších. Pro podporu trávení doporučujeme tyto produkty.

Jak se nevolností zbavit?

Výběr správné metody odstranění žaludeční nevolnosti hodně záleží na její příčině.

Pokud je příčinou nevolnosti infekce nebo otrava jídlem, je třeba pečlivě metodu zvážit. Infekce nedoporučujeme léčit antibiotiky z důvodu jejich toxicity a negativních vedlejších účinků. Sáhněte po nich jen tehdy, pokud jiné metody selžou a doporučí je Vám Vás lékař, kterému důvěřujete.

Doktor.cz doporučuje přírodní metody, které mají skoro vždy vynikající a rychlé výsledky bez vedlejších účinků.

V případě konkrétních dotazů nás kontaktujte zdarma v naší poradně.